Garso masažo praktiko pagal Peter Hess metodą mokymai

Kviečiame į mokymus:

kuriuose nuosekliai ir profesionaliai lydime į Peter Hess garso masažo metodo pažinimą bei jo gylio pajautimą per mokslinę, asmeninio augimo, sveikatinimo, reabilitacijos, prevencijos ir edukacijos sritis.

Savo kūno pajauta, suvokimas ir dėmesingumas sau – neįkainojama dovana. Patirti, kaip garsų ir vibracijų dermėje kūnas atsipalaiduoja, kvėpavimas grįžta į lėtą, gilią tėkmę ir nurimsta minčių chaosas, yra gilus suvokimas, keičianti ne tik savijautą, bet ir gyvenimą.

Informacija apie mokymus:

I modulio garso masažo mokymai skirti suprasti, kaip svarbu skirti laiką fizinio kūno atsipalaidavimui, poilsiui ir minčių pauzei.

Mokymų metu siekiama, kad dalyviai susipažintų su Peter Hess metodo filosofija, jos pagrindiniais principais, žinotų dainuojančių dubenų paskirtį, gebėtų praktiškai naudoti juos ir kokybiškai atliktų bazinį garso masažą sau, savo draugams ir šeimos nariams. Mokymų tikslas –  perteikti Peter Hess garso masažą kaip holistinį metodą. O įvairios, viena kitą papildančios praktikos, skirtos suprasti subtilaus garso ir švelnių vibracijų poveikį visiems žmogaus kūnams.

I modulio garso masažo mokymų temos:

 • Garso masažo ir dainuojančių dubenų istorija, paskirtis ir pritaikymas Peter Hess garso masažo ir kitose garso praktikose;
 • Peter Hess garso praktikų pagrindiniai principai, paskirtis, indikacijos ir kontraindikacijos;
 • Dainuojančių dubenų savybės, paskirtis ir parinkimas skirtingiems tikslams: atpalaidavimui, poilsiui, savityrai;
 • Bazinio Peter Hess garso masažo principai, eiga, galimos klaidos;
 • Profesinė bei asmens higiena;
 • Praktinė veikla porose.

MOKYMŲ DATA IR LAIKAS: 2024 m. birželio 29 d. – 30 d.

Trukmė: 2 dienos (18 val. )

Mokymų grupėje dalyvaus iki 6 dalyvių.

Mokymai vyks lietuvių kalba.

MOKYMŲ VIETA: Vos 45 kilometrai nuo Vilniaus ir 65 km, nuo Kauno.

Aukštoji g. 19, Skynimų k., Vievio seniūnija, Skynimų dvaras.

I MODULIO MOKYMŲ KAINA – 280 Eur + 20 Eur už teorinę medžiagą. Dalyvio registraciją patvirtina pervestas negrąžinamas 130 Eur registracijos mokestis.

SVARBU: visa reikalinga mokymams įranga (masažo stalai), priemonės (dainuojantys Peter Hess dubenys, mušekliai ir kt.) bus. Jums tereikia įsilieti atvira širdimi ir ramiu protu.

II modulio mokymai skirti, dalyviams, kurie dalyvavo I modulio mokymuose.

Mokymų metu, dalyviai praktiškai patirs garso masažo įvairiapusiškumą, atsižvelgiant į skirtingus klientų poreikius, mokinsis papildyti bazinį garso masažą naujais garso masažo elementais bei instrumentais: Zen dainuojančiais dubenėliais ir Fen gongu. 

Šiame mokymų etape, didelis dėmesys skiriamas garso masažo praktiko ir kliento dialogo kūrimui, saugios erdvės užtikrinimui, bioenergetinių kūno centrų balansavimo ir harmonizavimo metodų suvokimui bei holistinės, visų žmogaus kūnų visumos, principų įsisąmoninimui. Mokymų metu, dalyviai gilinasi į dainuojančių dubenų garsų bei vibracijų poveikį skirtingiems klientams, turintiems ypatingą jautrumą, kontrolę, nerimastingumą ar pasyvų nuovargį bei kt. Taip pat, bus aptariamos dainuojančių dubenų panaudojimo galimybės darbui su vaikų grupėmis bei individualiam darbui su skirtingo amžiaus vaikais.

  Garso masažo praktiko II modulio mokymų temos: 

 • Garso masažo praktiko ir kliento dialogas;
 • Garso masažo pritaikymas skirtingiems asmenims, jų poreikiams;
 • Garso masažo paskirtis bioenergetiniams kūno centrams, jų balansavimo ir harmonizavimo metodai;
 • Rekomendacijos saugiai garso masažo praktikai ir ergonomikos principų aptarimas;
 • Skirtingų dainuojančių dubenų, gongų paskirtis bei pritaikymas garso masažui;
 • Bazinio Peter Hess garso masažo papildymas naujais elementais;
 • Praktinė veikla porose;
 • Refleksija ir aptarimas. 

II MODULIO MOKYMŲ DATA IR LAIKAS: 2024 m. liepos 13 d. – 14 d. (2 dienos (18 val.). Mokymų grupė – iki 6 dalyvių. Mokymai vyks lietuvių kalba.

MOKYMŲ VIETA: Vos 45 kilometrai nuo Vilniaus ir 65 km, nuo Kauno. Aukštoji g. 19, Skynimų k.,Vievio seniūnija, Skynimų dvaras.

II MODULIO MOKYMŲ KAINA – 280 Eur + 20 Eur už teorinę medžiagą. Dalyvio registraciją patvirtina pervestas negrąžinamas 130 Eur registracijos mokestis.

III – IV modulių mokymai skirti dalyviams, kurie dalyvavo II modulio mokymuose.

Mokymų metu bus gilinamos garso masažo praktiko kompetencijos bei praktiniai gebėjimai, integruojant naujus garso masažo elementus į bazinį garso masažą ir taip pasiūlant unikalų bei profesionalų, individualiems kliento poreikiams pritaikytą, garso masažą, kuris be gilaus atsipalaidavimo gali būti skirtas ir sveikatos gerinimui, prevencijai, tam tikrų simptomų mažinimui, eliminavimui. Mokymų metu, bus nagrinėjamos profesinės etikos, konfidencialumo ir informacijos aptarimo su klientu, temos. Savistabos praktikų metu, dalyviai analizuos savo ir kliento kūno pojūčius, aptars garso masažo metu pasitaikančias kūno reakcijas bei  emocines išveikas.

 Garso masažo praktiko III – IV modulių mokymų temos: 

 • Sąmoningumo ir savistabos garsų praktikos;
 • Savo, kaip garso masažo praktiko kūno, pojūčių ir aplinkos suvokimas, pajauta bei analizavimas;
 • Profesinė etika, konfidencialumas, saugus klientų lydėjimas;
 • Bioenergetinių centrų balansavimo bei harmonizavimo elementų įvedimas, papildant bazinį Peter Hess garso masažą;
 • Būti toliau nuo problemos filosofija, orientacija į sveikimo procesų aktyvinimą;
 • Individualaus garso masažo dizainas ir praktika porose;
 • Refleksija bei aptarimas.

III – IV MODULIŲ MOKYMŲ DATA IR LAIKAS: 2024 m. liepos 18 d. – 21 d. (4 dienos (32 val.)

MOKYMŲ DALYVIŲ GRUPĖ – iki 8 dalyvių.

Mokymai vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

MOKYMŲ VIETA: Vos 45 kilometrai nuo Vilniaus ir 65 km, nuo Kauno. Aukštoji g. 19, Skynimų k.,Vievio seniūnija, Skynimų dvaras.

III – IV MODULIŲ MOKYMŲ KAINA – 505,00 Eur + 20 Eur už teorinę medžiagą. Dalyvio registraciją patvirtina pervestas negrąžinamas 150,00 Eur registracijos mokestis.

ATKREIPKITE DĖMESĮ Į TAI, KAD: prieš visų modulių mokymus privaloma informuoti mokymų organizatorius, jei dalyvis(-ė) turi širdies stimuliatorių, serga garso sukeliama epilepsija, patiria panikos priepuolius/atakas, serga medikamentais nekontroliuojama šizofrenija ar depresija, buvo atlikta organo(-ų) transplantacija ar kt. Besilaukiančioms moterims (pirmojo trimestro metu) mokymuose nebus leista dalyvauti. Taip pat, žmonėms, kurie neseniai (1 – 2 mėnesių laikotarpyje) dalyvavo emocinę būseną, psichiką paveikiančiose  ritualinėse ceremonijose.

SVARBU: visa reikalinga mokymams įranga (masažo stalai), priemonės (dainuojantys Peter Hess dubenys, mušekliai ir kt.) bus. Jums tereikia įsilieti atvira širdimi ir ramiu protu.

Skambėkime visais garsai, subtiliai bei unikaliai !

Registracija: